:::: MENU ::::

ExMarketing

Marketing

Konsultacje SEO

  • cze 18 / 2013
  • Możliwość komentowania Konsultacje SEO została wyłączona
Konsultacje SEO

Konsultacje SEO

Oferujemy konsultacje w zakresie pozycjonowanie stron internetowych. Jeśli chcesz podejść profesjonalnie do promocji swojej strony w wyszukiwarkach koniecznie musisz zlecić to ekspertom, którzy mają już doświadczenie w tego typu działaniach.

W ramach konsultacji wykonujemy analizę strony, tego co należy na niej poprawić, aby była przyjazna zarówno dla wyszukiwarek internetowych, jak i potencjalnych klientów wchodzących na stronę.

Następnie analizujemy konkurencję ustalamy jakie działania są niezbędne do osiągnięcia pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwania. Dobieramy optymalne frazy, jakie przyniosą największy ruch i prze konwertują się klientów.

Audyt strony

Audyt strony to proces polegający na analizie witryny internetowej. Strona zostanie sprawdzona pod względem jakości kodu, użyteczności dla użytkowników korzystających z serwisu oraz optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych.

Pierwszym etapem jest analiza jakości witryny pod względem walidacji kodu źródłowego oraz znalezienie wszelkich błędów, które powodują błędne funkcjonowanie serwisu. Strona zostanie sprawdzona dla wszystkich dostępnych przeglądarek oraz poprawności wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Kolejny etap to przyjazność strony dla użytkowników. Podstawą każdej witryny jest intuicyjne korzystanie z niej dla nowo przybyłego gościa. Sprawdzimy, czy osoba wchodząca na stronę zrozumie jakie treści miały zostać mu przekazane oraz, czy w sprawny sposób będzie mógł nawigować po witrynie.

Ostatnim etapem jest analiza witryny dla wyszukiwarek internetowych. Prowadząc stronę internetową ważne jest, aby każdy mógł do niej dotrzeć wpisując odpowiednie słowa kluczowe w wyszukiwarce. Ważna tutaj jest poprawna optymalizacja. Wiele osób zapomina o tym tworząc witrynę, a jest to niezbędna rzecz przy projektowaniu.

FAQ

SEO?

Masz pytanie? Zaczep nas Kontakt